Przejdź do treści

II Konferencja Biologów Człowieka UKSW

8-9.12.2023

Konferencja ma na celu integrację i wymianę myśli studentów i doktorantów zainteresowanych zagadnieniami z obszaru biologii człowieka, archeologii, nauk o zdrowiu, nauk o kulturze fizycznej i dyscyplin pokrewnych.  Podczas drugiego dnia Konferencji zaplanowane są warsztaty osteologiczne, które umożliwią pogłębienie wiedzy i umiejętności studentów w zakresie metod badań materiałów kostnych.

Zapraszamy studentów, absolwentów i doktorantów zainteresowanych zagadnieniami z obszaru biologii człowieka, archeologii, nauk o zdrowiu, nauk o kulturze fizycznej i dyscyplin pokrewnych do udziału w II Studenckiej Konferencji Biologii Człowieka. Dla uczestników przygotowaliśmy warsztaty osteologiczne!

Temat przewodni: „Człowiek jako obiekt badań interdyscyplinarnych

Termin: 8-9.12.2023

Miejsce: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa

Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe Biologów Człowieka UKSW, Wydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW

Rejestracja na konferencję: „Zapraszamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy on-line. Rejestracji na konferencję można dokonać do dnia 31.10.2023.” Link: Formularz zgłoszeniowy na II Studencką Konferencję Biologii człowieka UKSW, 8-9.12.2023 (office.com)

Abstrakt i oświadczenie Opiekuna: „Abstrakt należy wysłać do dnia 15.11.2023 wraz z podpisanym oświadczeniem Opiekuna. Formularz abstraktu i oświadczenie Opiekuna w dokumentach do pobrania.

Komitet organizacyjny: e-mail: konferencja_bc@uksw.edu.pl


Dokumenty do pobrania