Zaproszenie do udziału w naukowej sesji posterowej „Fizykochemiczne aspekty tworzenia stabilnych form kosmetyków”

Organizatorem  wydarzenia jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, sesja posterowa odbędzie się w ramach Targów HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe (21- 22 września 2022, hala Expo XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa).

W imieniu organizatora zapraszamy środowiska naukowe, studentów, absolwentów szkół wyższych, przedstawicieli przemysłu kosmetycznego i innych zainteresowanych do zaprezentowania najnowszych badań oraz nowatorskich rozwiązań, które przyczyniają̨ się̨ do rozwoju branży kosmetycznej. Forma sesji posterowej umożliwia  w syntetycznej i twórczej formie plakatu przedstawienie najnowszych doniesień́ branżowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z pismem przewodnim Rektora WSIIZ – Pana dr n. chem. Sebastiana Grzyba – POBIERZ

Partnerzy naukowej sesji posterowej przygotowali dla laureatów nagrody:

1. publikacja zwycięskiego posteru w SOFW Journal,
  2. publikacja zwycięskiego posteru na portalu dwumiesięcznika „Chemia i Biznes”   www.chemiaibiznes.com.pl
  3. 3 roczne prenumeraty (dla zdobywców 3 pierwszych miejsc)  formy elektronicznej czasopisma „CiB Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej”
  4. dla Zwycięzcy roczna prenumeraty kwartalnika Biotechnologia,
  5. dla Zwycięzcy publikacja posteru na łamach „Kosmetologii Estetycznej”, dla zdobywców 3 pierwszych miejsc vouchery na półroczną prenumeratę czasopisma „Kosmetologia Estetyczna”.
  6. publikacja  artykułu napisanego przez Twórcę zwycięskiego posteru w oparciu o poster w kwartalniku – Biotechnologia.pl
  7. dla Zwycięzcy członkostwo w Polskim Towarzystwie Chemików Kosmetologów i zwolnienie z opłat członkowskich na okres roku.

Każdy uczestnik otrzyma również potwierdzenie udziału w sesji posterowej w formie certyfikatu.

Szczegóły sesji posterowej, regulamin, wytyczne techniczne oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie: https://wsiiz.pl/o-uczelni/sesja-posterowa-hpci

Zgłoszenia udziału w sesji posterowej prosimy  przesyłać do dnia 19.08.2022 r. na adres mailowy:

e- mail: jacek.walasz@wsiiz.pl

W tytule maila należy wpisać: Zgłoszenie – sesja posterowa HPCI