Wirtualny Dzień Otwarty 9 kwietnia 2021

W piątek, 9 kwietnia wystartuje specjalna strona internetowa www.dzienotwarty.uksw.edu.pl

Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje dotyczące m.in. kierunków studiów, wydziałów, stypendiów oraz procesu rekrutacji na rok akademicki 2021/2022.

Kandydaci będą mieli okazję poznać przedstawicieli naszej społeczności akademickiej, którzy opowiedzą o zaletach studiowania na UKSW.

Więcej informacji dostępnych jest pod linkiem zamieszczonym poniżej

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie – Wirtualny Dzień Otwarty już 9 kwietnia (uksw.edu.pl)

Szanowni Studenci,

W strefie targowej możecie Państwo zapoznać się z prezentacjami poszczególnych firm i Instytucji oraz poprzez formularz dostępny w zakładce Dla Studentów – zapisać się na krótkie, 15 minutowe spotkanie z wybranym Pracodawcą, na wskazaną w formularzu godzinę. Zapisy potrwają do 7 kwietnia. Będzie to idealna okazja do poznania polityki rekrutacyjnej i warunków pracy u wybranego Pracodawcy oraz skonfrontowania swoich umiejętności z wymaganiami stawianymi przez rynek pracy. W czasie spotkań będzie można zadawać pracodawcom pytania, co może się przyczynić do nawiązania ciekawych dyskusji i głębszego poszerzenia wiedzy przydatnej podczas rozmowy rekrutacyjnej. Spotkania umożliwią bezpośredni kontakt z ze specjalistami z działów HR, którzy na pewno dadzą Państwu wiele wskazówek, w jaki sposób najlepiej ubiegać się o pracę. Będzie także możliwość aplikowania na konkretne oferty praktyk, staży oraz pracy.

Na wydarzeniu zgromadziliśmy kilka dużych firm oraz Instytucji w tym, Departament Służby Cywilnej, który reprezentuje wszystkie ministerstwa oraz organy administracji publicznej z otwartymi procesami rekrutacyjnymi.

Nieformalna rozmowa może okazać się początkiem wspaniałej kariery!

06 kwietnia 2021