Studenci WBNS reprezentantami UKSW na Green Week

Wydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW reprezentował uczelnię na największym w Europie przedsięwzięciu poświęconym ochronie środowiska – Green Week 2019.

Podczas organizowanego w ramach wydarzenia pikniku ekologicznego w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, padły odpowiedzi na ważne pytania: Jak ratować siebie i kolejne pokolenia? Jak ocalić to, co najcenniejsze w przyrodzie? Jakie warunki stworzyć, by działalność ludzi współgrała z naturalnym otoczeniem?
Nasz Uniwersytet reprezentowali studenci oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku.

Władze WBNS pragną serdecznie podziękować studentom WBNS za reprezentowanie Uczelni, wkład w przygotowanie stanowiska i pokazów, za aktywność podczas pikniku. Jesteśmy dumni, że w naszych szeregach są tak fantastyczne i zdolne osoby:

Kierunek: Biologia

1. Aleksandra Szulińska