Nagroda Prezydenta m.st. Warszawy za prace dyplomowe

Szanowni Państwo,
miło nam zaprosić do udziału w konkursie o Nagrodę Prezydenta m.st.  Warszawy autorów prac magisterskich oraz rozpraw doktorskich złożonych i obronionych w 2018 roku na warszawskich uczelniach, poruszających tematykę rozwoju stolicy. Prace konkursowe mogą dotyczyć wszelkich dziedzin i dyscyplin naukowych.

Pracę może zgłosić do konkursu jej autor lub za zgodą autora – promotor bądź jednostka naukowa, w której została napisana. Dlatego chciałabym zainteresować zgłoszeniem zeszłorocznych dyplomantów, których prace wpisują się w zakres tematyczny konkursu.

Dla laureatów przewidziane zostały nagrody finansowe:

* dla autora zwycięskiej rozprawy doktorskiej 15 tysięcy złotych;
     * dla trzech wyróżnionych doktorów po 6 tysięcy złotych;
     * dla autora zwycięskiej pracy magisterskiej 7 tysięcy złotych;
     * dla trzech wyróżnionych magistrantów po 3 tysiące złotych.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami w wersji elektronicznej:

pracą dyplomową, skanem recenzji, rekomendacją promotora, potwierdzeniem obrony oraz edytowalną wersją formularza należy złożyć DO 14 CZERWCA 2019 ROKU za pośrednictwem poczty lub osobiście w CENTRUM KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ URZĘDU M.ST. WARSZAWY, UL. SENATORSKA 27, WARSZAWA 00-099.

Zachęcamy do zgłaszania młodych badaczy oraz do informowania o konkursie obecnych studentów, którzy stoją przed wyborem tematu pracy dyplomowej.

Regulamin i Formularz zgłoszeniowy znajdują się także na stronie: www.um.warszawa.pl/NP.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu:  naukowa@um.warszawa.pl tel. 22 325 86 11

Łączę wyrazy szacunku,

Ewa Denisiuk