Raport z Dnia Otwartego UKSW

Podczas Dnia Otwartego na kampusie przy ul. Wóycickiego mieliśmy okazję przedstawić naszą ofertę kształcenia oraz zachęcić potencjalnych kandydatów do studiowania na naszym Wydziale.

W Holu Głównym stanowisko Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku reprezentowali: dr hab. Jerzy Romanowski, prof. ucz. Dziekan WBNS, dr inż. Dominik Wojewódka, mgr Weronika Straszecka oraz student Marcin Weselak.

Wywiadu również udzielił student Mateusz Mączyński, prezes Koła Biologów Terenowych UKSW, opisując program kształcenia oraz swoje wrażenia ze studiowania na kierunku biologia.

Mieliśmy również swojego reprezentanta podczas wykładów i warsztatów pokazowych i zajęć laboratoryjnych: „Badania ekologii kręgowców” – Koło Biologów Terenowych UKSW.

Wydział reprezentowały trzy Koła Naukowe:

• Koło Biologów Terenowych UKSW
  • Koło Naukowe Biologii Molekularnej
  • Koło Naukowe Biologii Człowieka

Zachęcamy do obejrzenia filmu stanowiącego skrót wydarzenia: Dzień Otwarty UKSW 2024 (youtube.com)

Dziękujemy za obecność!

08 kwietnia 2024