Rekrutacja do programu Erasmus

Drodzy Studenci,

właśnie ruszyła rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025. Potrwa ona do dnia 21 marca br (do północy). Zgłoszenia w przypadku wyjazdów na studia należy składać poprzez USOS. Jednocześnie trwa rekrutacja w trybie ciągłym na praktyki zagraniczne. W przypadku praktyk dokumenty należy składać bezpośrednio w Dziale Współpracy Międzynarodowej, po otrzymaniu wcześniejszej zgody koordynatora wydziałowego. Niezbędne dokumenty i dalsze informacje znajdziecie na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej.

Gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w programie Erasmus+! Dzięki niemu zdobędziecie doświadczenia zagraniczne, nawiążecie nowe znajomości, zwiększycie swoje szanse na rynku pracy, a ponadto będziecie mogli podróżować i dobrze się bawić. Erasmus+ to Wasz plus.

dr hab. inż. Piotr Matyjasiak, prof. ucz.

27 lutego 2024