Konsultacje psychologiczne w czasie sesji poprawkowej

Nasza Uczelnia przywiązuje ogromną wagę do dobrostanu psychicznego swoich studentów. Zrozumienie, wsparcie i zapewnienie odpowiednich warunków do zdrowego rozwoju psychicznego są kluczowe dla osiągnięcia sukcesów akademickich i osobistych. Dlatego BON UKSW organizuje dyżury psychologa, które mają na celu wsparcie studentów w trudnym okresie sesji poprawkowej.

Podczas sesji poprawkowej studenci często mierzą się z dużym stresem i wyzwaniami akademickimi. Wsparcie psychologiczne może znacząco pomóc w radzeniu sobie z tymi trudnościami, zapewniając narzędzia do efektywnego zarządzania stresem i emocjami. Dyżury psychologa w poradni BON są dostępne dla wszystkich studentów, którzy potrzebują wsparcia emocjonalnego i psychologicznego.

Szczegóły na:

Z poważaniem,
Michał Stańczuk
Uczelniany Koordynator ds. Dostępności na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Warszawie

26 lipca 2024