II Studencka Konferencja Biologii Człowieka

Człowiek i jego kultura przedmiotem badań interdyscyplinarnych

8-9.12.2023

Zapraszamy studentów, absolwentów i doktorantów zainteresowanych zagadnieniami z obszaru biologii człowieka, archeologii, nauk o zdrowiu, nauk o kulturze fizycznej i dyscyplin pokrewnych do udziału w II Studenckiej Konferencji Biologii Człowieka. Dla uczestników przygotowaliśmy warsztaty osteologiczne!

Temat przewodni: „Człowiek i jego kultura przedmiotem badań interdyscyplinarnych”

Termin: 8-9.12.2023

Miejsce: Wydział Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3

Organizatorzy: Studenckie Koło Naukowe Biologów Człowieka UKSW, Wydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW

Informacje na temat opłat, terminów, abstraktów i sesji zostaną udostępnione we wrześniu 2023.

14 lipca 2023