Noc Biologów 2017

Szanowni Państwo,

W imieniu Burmistrza Dzielnicy Bielany Pana Tomasza Menciny oraz Pani Dziekan Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku dr hab. Grażyny Gromadzkiej prof. Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie serdecznie zapraszamy na kolejną już VI edycję ogólnopolskiej akcji Noc Biologów 2017.
Wydarzenie ma charakter bezpłatny i obejmuje w swym zakresie zajęcia praktyczne (warsztaty i laboratoria) z biologii, biotechnologii i chemii środowiska dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych, jak także dla dorosłych!
Impreza zaczyna się o godzinie 15.00 w dniu 13 stycznia 2017 roku a kończy o 22.00. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnym Centrum Laboratoryjnym Nauk Przyrodniczych w Kampusie przy ulicy Wóycickiego 1/3 budynku 24.
Oprócz możliwości uczestniczenia aż w 17 różnych aktywnościach, będzie można również podyskutować z naukowcami o ich codziennej pracy i aktualnie prowadzonych badaniach.

Szczegóły tematyczne zajęć znajdują się w załączonym w wiadomości plakacie.
Swoje uczestnictwo w danych zajęciach można zgłaszać za pomocą dostępnego tutaj e-formularza:
Uwagi techniczne:
Na wszystkie zajęcia wymagana jest rezerwacja!
Jedna osoba może zarezerwować TYLKO jedno miejsce!
W przypadku gdy nauczyciel dokonuje rezerwacji dla grupy uczniów, wpisuje imiona i nazwiska uczniów, podając swoje dane kontaktowe.

Rejestracja na poszczególne warsztaty i laboratoria będzie otwarta w dniach: 3-4 stycznia dla szkół, które prowadzą współpracę z Wydziałem oraz otwarta ogólnodostępna w dniach 5-9 stycznia do godziny 18.00. Wszystkie rezerwacje będą potwierdzane przez organizatora.

Wstęp wolny – zapraszamy!

04 stycznia 2017