BIOPOTENCJAŁ 2018

W dniu 08 czerwca 18 odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Dyplomantów i Studentów Kierunków Przyrodniczych i Przyrodniczo – Technicznych BIOPOTENCJAŁ 2018 organizowana przez WBNS. W tegorocznej edycji swoje osiągnięcia naukowo-badawcze prezentowali prelegenci reprezentujący szereg ośrodków krajowych (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Politechnika Warszawska, Politechnika Śląska, SGGW, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Łódzki, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN, Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie; Instytut Biochemii i Biofizyki PAN; Warszawski Uniwersytet Medyczny, WBNS UKSW, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN) oraz zagranicznych (Max-Planck Institute of Heart and Lung Research, Bad Nauheim, Germany; Ecole Nationale Polytechnique; Alger, 10 Avenue Hassen Badi BP 182 El Harrach 16200 Alger, Algérie; Marmara University, Turkey; Collegi Jardí, from Granollers, Spain; 6Tirso De Molina Ferrol, Spain; Centro di Diagnostica Genetica e Biochimica delle Malattie Metaboliche, Istituto G. Gaslini, Genua, Włochy).
Tegoroczną nowością były prace przygotowane przez licealistów z Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie, Kutaisi Public School No. 11, Georgia oraz LXXV LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy w kolejnym roku.

Galeria zdjęć dostępna pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/zCckndRXzniixTBg6

wyklad