Uniwersytet Gdański – Katedra Biologii i Genetyki Medycznej ogłasza konkurs na stanowisko typu Post-doc

Katedra Biologii i Genetyki Medycznej ogłasza konkurs na stanowisko typu Post-doc (1 etat)
Katedra Biologii i Genetyki Medycznej poszukuje osoby na stanowisko Post-doc w ramach projektu NCN OPUS14 NZ3, pt. „Poznanie molekularnych podstaw regulacji aktywności lizosomu, potencjalnego celu interwencji terapeutycznej w chorobach zapalnych skóry, na przykładzie łuszczycy”
Wymagania:

• Stopień doktora nauk biologicznych lub dziedzin pokrewnych
  • Znajomość technik biologii molekularnej i biologii komórki
  • Umiejętność pracy w zespole oraz silna motywacja do pracy badawczej
  • Dobra znajomość naukowego języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Gotowość do uczestnictwa w wyjazdach naukowych i szkoleniowych (krajowych i zagranicznych)
  • Dorobek naukowy w postaci publikacji lub komunikatów na konferencjach

Opis zadań:

• Realizacja projektu dotyczącego molekularnych podstaw regulacji aktywności lizosomu, potencjalnego celu interwencji terapeutycznej w chorobach zapalnych skóry, na przykładzie łuszczycy
  • Uczestnictwo w planowaniu i prowadzeniu doświadczeń, analizie wyników oraz przygotowywaniu manuskryptów publikacji

Typ konkursu NCN: OPUS – NZ3
Termin składania ofert: 31 grudnia 2018 r., 23:59
Forma składania ofert: poczta e-mail lub osobiście
Warunki zatrudnienia: Stypendium w wysokości 6000 zł brutto brutto miesięcznie przez przez okres 36 miesięcy.
Dodatkowe informacje:

• Podanie, wraz z następującymi załącznikami:
  • Podanie, wraz z załącznikami, jak poniżej
  • CV
  • Dokumenty potwierdzające uzyskanie stopnia doktora nauk biologicznych
  • Lista publikacji, lista komunikatów konferencyjnych, lista nagród i wyróżnień
  • Informacje o udziale w realizacji projektów badawczych oraz o udziale w szkoleniach, kursach lub warsztatach
  • Podpisane oświadczenie następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Gdański moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowiska Uniwersytetu Gdańskiego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Ponadto oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

należy składać na adres: Katedra Biologii i Genetyki Medycznej (pok. A237), Wydział Biologii, Uniwersytet Gdański, ul. Wita Stwosza 59, 80-308 Gdańsk, lub elektronicznie (wyłącznie pliki w formacie pdf – w przypadku podpisanych stron jako skany dokumentów) na adres: mgabig@biol.ug.edu.pl oraz barbara.wojnowska@biol.ug.edu.pl

16 października 2018