Wizyta studyjna w BEST-MED Centrum Medyczne

W dniu 18.11.2019 studenci I roku studiów magisterskich na kierunku Biologia w ramach zajęć Metody badań człowieka żywego uczestniczyli w wizycie studyjnej w Centrum Medycznym BEST-MED W Warszawie. Pracowniczka Centrum, absolwentka Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku, Pani Katarzyna Kwiatkowska, oprowadziła studentów po gabinetach, w których wykonuje się badania kierowców zawodowych, operatorów maszyn i urządzeń. Grupa miała możliwość wykonania prób szybkości reakcji, orientacji przestrzennej, pola widzenia, reagowania na bodźce świetlne, a także mogła wykonać analizę składu ciała oraz poddać się testom spirometrycznym. Studenci mieli okazję poszerzyć wiedzę na temat stosowanych metod w badaniach człowieka żywego, a także udoskonalić umiejętności posługiwania się sprzętem do badań.

20 listopada 2019