Spotkanie partnerskie międzynarodowej grupy realizującej projekt „The Unteachables” – Girona 5-6 grudzień 2019 r.

W dniach 5-6 grudnia odbyło się kolejne międzynarodowe spotkanie w projekcie realizowanym przez Wydział Biologii i Nauk o Środowisku oraz Wydział Nauk Pedagogicznych o nazwie „The Unteachables”. Spotkanie miało miejsce w Gironie (Katalonia, Hiszpania).  Z ramienia naszej uczelni udział więli dr hab. J. Romanowski prof. UKSW dziekan WBNS, prof. dr hab. K. Turlejski, dr Artur Baranowski oraz student Marcin Bielecki.

Na spotkaniu przedstawiliśmy wstępne rezultaty naszych działań dotyczących kolejnej fazy już w drugim roku projektu tj. prowadzenie lekcji eksperymentalnych opartych o innowacyjną metodologią naucznia w naszych trzech szkołach partnerskich w I LO im. A. Mickiewicza w Piastowie, LO im. bł. R. Archutowskiego w Warszawie oraz SP z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 2 w Łukowie. Kolejne miesiące pracy będą dotyczyły dalszego eksperymentowania w tym zakresie.

W wydarzeniu wzięli udział wszyscy partnerzy z Danii (koordynator projektu), Islandii, Słowenii, Hiszpanii, Włoch oraz Polski.

Link do strony projektu: https://theunteachableserasmus.blogspot.com/

konerencja
16 grudnia 2019