Studentki II roku Biologii zajęły III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych

Gratulacje dla studentek II roku Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku za zajęcie III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Umiejętności Statystycznych, na etapie krajowym z plakatem pt. tytułem  „Wpływ zdalnego nauczania na studentów.”

Międzynarodowy Konkurs Umiejętności Statystycznych (International Statistical Literacy Project, ISLP), prowadzony jest przez Stowarzyszenie Międzynarodowe na rzecz Edukacji Statystycznej (International Association for Statistical Education, IASE) od 2007 roku. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności uczniów w opisywaniu ich środowiska za pomocą statystyk oraz używanie statystyk jako narzędzia do uczenia się o ich codziennym życiu.

Jeszcze raz gratulujemy autorkom plakatu:

Małgorzata Marzyjanek,

• Weronika Ciesielska,
  • Beata Pindych,
  • Anna Maria Modzelewska,
  • Agata Szepietowska,
  • Opiekun: dr Artur Baranowski.

Link do wyników:

16 lutego 2021