Reprezentacja WBNS na seminarium naukowym w Grodzisku Wielkopolskim

Reprezentacja Wydziału Biologii i Nauk Środowisku na seminarium naukowym „Wyzwania dla nowoczesnych oczyszczalni osiedlowych i przydomowych”, które odbyło się w dniu 25 marca br. w Grodzisku Wielkopolskim k/Poznania. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia była firma HABA sp. z o.o., wiodący polski producent bezzapachowych oczyszczalni ścieków, systemów zagospodarowania wody deszczowej oraz przepompowni.

Jednym z prelegentów na tym seminarium była studentka Wydziału Biologii i Nauk Środowisku kierunku Inżynieria Środowiska, która tydzień wcześniej obroniła na naszym Wydziale pracę magisterską napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Rafała Miłaszewskiego.

Rezultaty przeprowadzonych w pracy analiz dyplomantka przedstawiła na seminarium w formie referatu „Porównanie kosztów budowy i eksploatacji różnych systemów odprowadzania i oczyszczania ścieków dla osiedla EKO CZAPURY w Poznaniu”.

Gratulujemy!

repezentacja