Jubileusz Prof. RAFAŁA MIŁASZEWSKIEGO

20 października 2022 r. odbyła się VII Ogólnopolska Konferencja Dyplomantów i Studentów Kierunków Przyrodniczych i Przyrodniczo – Technicznych BIOPOTENCJAŁ 2022 oraz jubileusz Prof. RAFAŁA MIŁASZEWSKIEGO
Podczas ceremonii jubileuszowej został odczytany list gratulacyjny od JM Rektora ks. prof. dr hab. Ryszarda Czekalskiego, Kolegium Dziekańskiego WBNS, Wydziałowej Rady Studentów oraz gości zaproszonych, kierowany do Jubilata prof. dr hab. inż. Rafała Miłaszewskiego. Władze Wydziału wręczyły Panu profesorowi kwiaty oraz szklaną statuetkę z najlepszymi życzeniami od całej społeczności Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku.
Wykład zatytułowany „Rozwój zrównoważony i trwały” wygłosił prof. dr hab. Kazimierz Górka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Szanowny Panie profesorze, z okazji Jubileuszu najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata życia.

jubileusz
27 października 2022