Zachęcamy do udziału w badaniu ankietowym „Oceń Uczelnię”

Szanowni Studenci,

po raz kolejny macie Państwo możliwość wyrażenia swojej opinii na temat satysfakcji studiowania na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W systemie USOS została udostępniona Państwu ankieta „OCEŃ UCZELNIĘ”, która jest widoczna w górnej części strony, zaraz po zalogowaniu. Ma ona charakter anonimowy, a jej wypełnienie zajmuje 6 minut.

Formularze będą aktywne do 23 kwietnia 2019 r.

Państwa opinie stanowią istotne źródło wiedzy dla osób odpowiedzialnych za proces kreowania najlepszych rozwiązań w obszarze dydaktyki i doskonalenia jakości w naszym uniwersytecie. Gorąco zachęcamy do podzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami

nt. jakości kształcenia, organizacji zajęć, obsługi i wsparcia studentów, infrastruktury uczelni, czy satysfakcji ze studiów na UKSW.

Państwa oceny pomogą skuteczniej reagować na konkretne potrzeby środowiska akademickiego w różnych obszarach funkcjonowania uczelni.

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do licznego udziału w badaniu ankietowym „Oceń Uczelnię” i dziękujemy za wszelkie uwagi.

Ośrodek Badań Jakości Kształcenia i Ewaluacji

02 kwietnia 2019