Udostępnienie pracowni komputerowych na potrzeby nauki zdalnej dla Studentów

Od dnia 16.11.2020 r.  zostaną udostępnione pracownie komputerowe na potrzeby nauki zdalnej dla Studentów.

Szanowni Państwo,uprzejmie informuję, że od 16.11.2020 r. (poniedziałek) zostaną udostępnione pracownie komputerowe na potrzeby nauki zdalnej dla Studentów:

• w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 – pracownia 033 (Budynek Auditorium Maximum);
  • w kampusie przy ul. Dewajtis 5 – pracownia 118 (Nowy Gmach).

Liczba miejsc w ww. pracowniach komputerowych jest ograniczona. „Regulamin korzystania z pracowni komputerowej przez Studentów podczas nauki zdalnej na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie”_POBIERZ

.Każda osoba korzystająca z pracowni komputerowej powinna zapoznać się z regulaminem.Osoby zainteresowane korzystaniem z komputerowych proszone są o kontakt z Dziekanatem w celu rezerwacji miejsc.

13 listopada 2019