Bezpłatne szkolenia dla studentów w ramach programu POWER

Pod koniec stycznia 2022 r. na terenie Kampusu na ul. Wóycickiego 1/3 odbyły się dwa bezpłatne szkolenia dla studentów Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku finansowane w ramach programu POWER.03.05.00-00-Z230/17:

1. Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych
  2. Certyfikowany instalator pomp ciepła

1. Certyfikowany instalator systemów fotowoltaicznych
  2. Certyfikowany instalator pomp ciepła

W ramach obu szkoleń studenci zostali przygotowani do zawodu instalatora systemów fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Nowo zdobyte kompetencje zwiększą, przyszłym absolwentom naszego Wydziału, szanse na znalezienie zatrudnienia.

Szkolenia w formie hybrydowej (zdalnie i stacjonarnie) przeprowadziła firma ATUM w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

Warto wspomnieć, że w najbliższym czasie w ramach bezpłatnych kursów studenci wezmą udział w 7-dniowym certyfikowanym szkoleniu z oprogramowania AutoCAD  oraz w marcu br. w szkoleniu z zaawansowanych technik mikroskopowych.

Koordynatorem szkoleń była Pani dr Monika Fajfer.

21 lutego 2022