Programu Erasmus+ KA131 – ważne terminy

Ważne terminy w sprawie rekrutacji studentów i doktorantów UKSW na wyjazdy w celu realizacji części toku studiów, praktyk i praktyk absolwenckich w ramach Programu Erasmus+ KA131 w roku akademickim 2022/2023

Rekrutacja kandydatów zostanie zakończona do 21 października 2022 r. i będzie przeprowadzona zgodnie z niżej wskazanym harmonogramem:

• I etap rekrutacji: 3 – 16 października 2022 – składanie przez studentów wniosków w USOSweb na studia lub w przypadku praktyk do koordynatorów wydziałowych.
  • II etap rekrutacji: 19 – 21 października 2022 – egzaminy językowe Do 18 października do godz. 12:00 koordynatorzy wydziałowi/instytutowi zobowiązani są przesłać do SJO listy studentów, którzy złożyli wnioski, ze wskazaniem na konkretny język obcy, z którego dany student zobowiązany jest zdać egzamin językowy.
  • II etap rekrutacji: 24 – 27 października 2022 r. – posiedzenia wydziałowych komisji rekrutacyjnych.

Ogłoszenie wyników rekrutacji do 7 listopada 2022 r. – Zamknięcie rekrutacji, wyłonienie osób zakwalifikowanych, ogłoszenie wyników i przesłanie do DWM elektronicznych wersji list rankingowych.

Do 7 listopada 2022 r. na wydziałach/instytutach zostaną ogłoszone wyniki rekrutacji oraz przesłane do Działu Współpracy Międzynarodowej.

Więcej informacji – POBIERZ

14 października 2022