Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/wbns/public_html/includes/file.phar.inc).

Zarazić nauką

W dniach 24-25.09.2016 Pan dr Artur Baranowski z Wydziału Biologii i Nauk o Środowisku wraz z Panią Katarzyną Frankowskią przeprowadzili warsztaty podczas XX Festiwalu Nauki w Jabłonnej w ramach obchodów „Międzynarodowego Roku Roślin Strączkowych”. Zajęcia praktyczne miały zróżnicowany tematycznie charakter: „Magiczna siła ziaren fasoli”,  „Rozpoznawanie roślin strączkowych”,  „Kto podkłada nam świnię – czyli ile jest skrobi w śmietanie, parówce, kiełbasie?”  oraz „Samopompującego balonika”.

Należy nadmienić, że Wydział Biologii i Nauk o Środowisku co rocznie bierze udział w/w Festiwalu Nauki w Jabłonnej.

Kategoria: