You are here

Rada Wydziału

CZŁONKOWIE RADY WYDZIAŁU:

  1. Dr hab. Jerzy Romanowski, prof. uczelni - przewodniczący
  2. Prof. dr hab. inż. Rafał Miłaszewski
  3. Prof. dr hab. Justyna Nowakowska
  4. Prof. dr hab. Marian Sułek
  5. Prof. dr hab. Krzysztof Turlejski
  6. Dr hab. Alicja Budnik, prof. uczelni
  7. Dr hab. Wojciech Gawlikowicz, prof. uczelni
  8. Dr hab. Anita Kaliszewicz, prof. uczelni
  9. Dr hab. inż. Piotr Matyjasiak, prof. uczelni
  10. Dr hab. Małgorzata Wszelaka-Rylik, prof. uczelni
  11. Dr hab. Piotr Ceryngier, prof. uczelni
  12. Dr inż. Monika Kisiel
  13. Dr inż. Bartłomiej Macherzyński
  14. Dr Joanna Nieczuja-Dwojacka
  15. Dr inż. Agnieszka Poniatowska
  16. Dr inż. Dominik Wojewódka
  17. Dr Maciej Fuszara
  18. Patryk Bogdański, student
  19. Mateusz Bogusz, student

TERMINY POSIEDZEŃ RADY WYDZIAŁU W ROKU AKAD. 2022/23


Semestr zimowy:

30 września 2022 r. 
7 października 2022 r. posiedzenie anulowane, zapraszamy na Inaugurację nowego r. a. 
4 listopada 2022 r.
2 grudnia 2022 r.
13 stycznia 2023 r.
3 lutego 2023 r.
 

Semestr letni:

3 marca 2023 r.
31 marca 2023 r.
5 maja 2023 r.
2 czerwca 2023 r.
7 lipca 2023 r.

 

Undefined