You are here

Nabór do Programu BioLAB 2022-23!

Został otwarty nabór do Programu BioLAB 2022-23! dla studentek oraz studentów studiów magisterskich oraz doktoranckich nauk biologiczno-chemicznych oraz medycznych.
Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA studentom i studentkom studiów magisterskich oraz doktoranckich nauk biologiczno-chemicznych i medycznych:
• University of Virginia, Charlottesville
• University of Chicago, Chicago
• University of Texas: Southwestern Medical Center, Dallas
• Oklahoma Medical Research Foundation, Oklahoma City
Podczas stażu studenci i studentki prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. Oprócz tego biorą aktywny udział w życiu amerykańskiej uczelni, uczestniczą w seminariach, wykładach gościnnych oraz poznają amerykańską kulturę. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Programu BioLAB: WERSJA PL - https://fulbright.edu.pl/biolab/, WERSJA EN - https://en.fulbright.edu.pl/biolab/.

TUTAJ przesyłam materiały promocyjne. W związku z tym, że program jest kierowany zarówno do Polaków jak i studentów i studentek międzynarodowych notkę promocyjną znajdą Państwo również w języku angielskim.