WIRTUALNE TARGI PRACY na UKSW pn. Dzień Pracodawcy 13 kwietnia 2021 r.

Szanowni Studenci,

W strefie targowej możecie Państwo zapoznać się z prezentacjami poszczególnych firm i Instytucji oraz poprzez formularz dostępny w zakładce Dla Studentów – zapisać się na krótkie, 15 minutowe spotkanie z wybranym Pracodawcą, na wskazaną w formularzu godzinę. Zapisy potrwają do 7 kwietnia. Będzie to idealna okazja do poznania polityki rekrutacyjnej i warunków pracy u wybranego Pracodawcy oraz skonfrontowania swoich umiejętności z wymaganiami stawianymi przez rynek pracy. W czasie spotkań będzie można zadawać pracodawcom pytania, co może się przyczynić do nawiązania ciekawych dyskusji i głębszego poszerzenia wiedzy przydatnej podczas rozmowy rekrutacyjnej. Spotkania umożliwią bezpośredni kontakt z ze specjalistami z działów HR, którzy na pewno dadzą Państwu wiele wskazówek, w jaki sposób najlepiej ubiegać się o pracę. Będzie także możliwość aplikowania na konkretne oferty praktyk, staży oraz pracy.

Na wydarzeniu zgromadziliśmy kilka dużych firm oraz Instytucji w tym, Departament Służby Cywilnej, który reprezentuje wszystkie ministerstwa oraz organy administracji publicznej z otwartymi procesami rekrutacyjnymi.

Nieformalna rozmowa może okazać się początkiem wspaniałej kariery!