Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/wbns/public_html/includes/file.phar.inc).

Zapraszamy na wykład nt. "Sztuczna inteligencja w medycynie".

Serdecznie zapraszamy na spotkanie online ze studentką medycyny Natalią Jagodzińską Uniwersytetu w Cambridge, która poprowadzi spotkanie, a w nim m.in. wykład nt. "Sztuczna inteligencja w medycynie".
Wydarzenie organizowane jest przez wydziałową szkołę partnerską Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Piastowie w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ Eco-System of OSS, w którym nasz wydział jest partnerem strategicznym.
Pani Natalia współpracowała już z naszym wydziałem przeprowadzając wystąpienie ustne w ramach ogólnopolskiej konferencji naukowej dla studentów Biopotencjał, uzyskując wyróżnienie, ale także prowadząc warsztaty podczas Nocy Biologów.
Link do rejestracji na wydarzenie znajduje się na stronie projektu: https://ecosystemsopenscienceschooling.blogspot.com/2021/02/all-in-medicine.html
Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim.