You are here

Narodowy Program Szczepień na UKSW

Nauczyciele akademiccy, pracownicy prowadzący zajęcia oraz doktoranci biorący udział w prowadzeniu zajęć będą mogli skorzystać z bezpłatnego szczepienia przeciw COVID -19.

Szczepienie przeprowadzone zostanie zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i organizacji szczepień w czasie stanu epidemii. Odbędzie się na terenie Tymczasowego Szpitala Narodowego, fili Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie.

Termin szczepienia (dzień i godzina) zostanie wyznaczony przez szpital węzłowy i będzie on wiążący dla pracownika bez możliwości jakiejkolwiek jego zmiany.

Nauczyciele akademiccy, pracownicy prowadzący zajęcia na podstawie umowy cywilnoprawnej oraz doktoranci biorący udział w prowadzeniu zajęć dydaktycznych lub je współprowadzący będą mogli do dnia 19 lutego 2021 roku wypełnić ankietę dotyczącą udziału w programie szczepień.

Jej odesłanie będzie równoznaczne z wyrażeniem chęci do dobrowolnego i nieodpłatnego poddania się szczepieniu przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Komunikat prorektora ds. medycznych, prof. dr. hab. n. med. Dariusza Kosiora w sprawie szczepień grupowychch na UKSW - pobierz

 

Kategoria: