Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/wbns/public_html/includes/file.phar.inc).

Udostępnienie pracowni komputerowych na potrzeby nauki zdalnej dla Studentów

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję, że od 16.11.2020 r. (poniedziałek) zostaną udostępnione pracownie komputerowe na potrzeby nauki zdalnej dla Studentów:
  • w kampusie przy ul. Wóycickiego 1/3 - pracownia 033 (Budynek Auditorium Maximum);
  • w kampusie przy ul. Dewajtis 5 - pracownia 118 (Nowy Gmach).
Liczba miejsc w ww. pracowniach komputerowych jest ograniczona.
„Regulamin korzystania z pracowni komputerowej przez Studentów podczas nauki zdalnej na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie”_POBIERZ.
Każda osoba korzystająca z pracowni komputerowej powinna zapoznać się z regulaminem.
Osoby zainteresowane korzystaniem z komputerowych proszone są o kontakt z Dziekanatem w celu rezerwacji miejsc.