Otwarcie nowego gmachu w szkole partnerskiej - Piastowskie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicz

Dziekan naszego wydziału Pan dr hab. Jerzy Romanowski, prof. uczelni został zaproszony na inaugurację roku szkolnego do szkoły partnerskiej, w której nasz wydział posiada klasę patronacką.
Piastowskie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w tym roku świętuje 75 lat swojego istnienia,  4 września br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowego gmachu liceum.

Na uroczystości obecni byli lokalni senatorowie, posłowie, wojewoda mazowiecki oraz wszyscy przedstawiciele  lokalnych instytucji oraz sąsiadujących gmin i dzielnic miasta stołecznego Warszawy.
W mowie inauguracyjnej Pani dyrektor mgr Hanna Babikowska dziękowała naszemu wydziałowi za zaangażowanie i wzorcową współpracę z naszą jednostką.

W tej naszej partnerskiej placówce rozpoczęła również pracę jako nauczycielka biologii absolwentka naszego wydziału Pani Monika Zamolska.
Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów dydaktycznych.

Więcej informacji z tego wydarzenia znajduje się na stronie szkoły:
oraz w lokalnej prasie:
Kategoria: