Error message

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /home/wbns/public_html/includes/file.phar.inc).

Wizyta studyjna w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Stołecznej Policji w Warszawie

W ramach zajęć z Biologii molekularnej w sądownictwie, studenci czwartego roku WBNS odbyli w dniu 14.01.2020 r. wizytę studyjną w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Stołecznej Policji pod opieką dr hab. Justyny Nowakowskiej, prof. UKSW. W trakcie wizyty, zapoznaliśmy się z nowoczesnymi metodami biologii molekularnej, stosowanymi w identyfikacji materiału organicznego w badaniach sądowych i w kryminalistyce. Dodatkowo, studenci poznali metody operacyjne śledczych, stosowane we współczesnej detekcji narkotyków oraz wizualizacji śladów daktyloskopijnych ofiary i pozostawionych na miejscu zbrodni.

Kategoria: