Jesteś tutaj

Rada Wydziału

  1. Dr hab. Jerzy Romanowski, prof. UKSW - przewodniczący
  2. Prof. dr hab. inż. Krystyna Konieczny
  3. Prof. dr hab. inż. Rafał Miłaszewski
  4. Prof. dr hab. inż. Jeremi Naumczyk
  5. Prof. dr hab. Anna Siniarska-Wolańska
  6. Prof. dr hab. Marian Sułek
  7. Prof. dr hab. Krzysztof Turlejski
  8. Dr hab. Alicja Budnik, prof. UKSW
  9. Dr hab. Wojciech Gawlikowicz, prof. UKSW
  10. Dr hab. inż. Marek Kloss, prof. UKSW
  11. Dr hab. Wanda Kłopocka, prof. UKSW
  12. Dr hab. inż. Piotr Matyjasiak, prof. UKSW
  13. Dr hab. Justyna Nowakowska, prof. UKSW
  14. Dr hab. Andrzej Podstolski, prof. UKSW
  15. Dr hab. Małgorzata Wszelaka-Rylik
  16. Dr inż. Andrzej Długoński
  17. Dr inż. Bartłomiej Macherzyński
  18. Dr inż. Dominik Wojewódka
  19. Dr Maciej Fuszara
  20. Mgr Katarzyna Jurczuk
  21. Filip Bednarczyk, student
  22. Kamil Dzido, student
  23. Michał Leśkiewicz, student
  24. Bartłomiej Makówka, student
  25. Marcin Ptaszyński, student
  26. Michał Winczek, student

 

TERMINY POSIEDZEŃ RADY WYDZIAŁU W ROKU AKADEMICKIM 2018/19:

  • 24 września 2018 r.
  • 22 października 2018 r.
  • 26 listopada 2018 r.
  • 17 grudnia 2018 r.
  • 21 stycznia 2019 r.
  • 25 lutego 2019 r.
  • 25 marca 2019 r.
  • 15 kwietnia 2019 r.
  • 06 maja 2019 r.
  • 3 czerwca 2019 r.
  • 1 lipca 2019 r.