Egzamin dyplomowy: Inżynieria środowiska

Tezy na egzamin inżynierski

Plik PDF

Przebieg egzaminu inżynierskiego:

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu egzaminu inżynierskiego dla studentów kierunku Inżynieria środowiska prowadzonego przez WBNS.

Podczas egzaminu inżynierskiego student odpowiada na 3 pytania. Dwa z nich są losowane z zestawu zamieszczonego na stronie WBNS (jedno pytanie z puli A, drugie z puli B), trzecie pytanie jest przygotowane przez komisję egzaminacyjną i ma związek z tematyką pracy dyplomowej.

Przebieg egzaminu magisterskiego:

Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu egzaminu magisterskiego dla studentów kierunku Inżynieria środowiska prowadzonego przez WBNS.

Podczas egzaminu magisterskiego student odpowiada na 3 pytania. Dwa z nich są losowane z zestawu zamieszczonego na stronie WBNS  trzecie pytanie jest przygotowane przez komisję egzaminacyjną i ma związek z tematyką pracy dyplomowej.