Jesteś tutaj

IV Studencka Konferencja Biologii Medycznej "Biofuzje"

Szanowni Państwo!

Koło Naukowe Biologii Medycznej "Antidotum" działające na Wydziale Biologii UW ma przyjemność zaprosić studentów i doktorantów Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego na IV edycję Studenckiej Konferencji Biologii Medycznej "Biofuzje".

"Biofuzje" to inicjatywa skierowana do studentów i doktorantów kierunków przyrodniczych z całej Polski. Chcemy wspólnie zgłębiać tajniki prężnie rozwijających się dziedzin z zakresu nauk biomedycznych poprzez wymianę swojej wiedzy i doświadczeń. 

Nasza konferencja jest znakomitą okazją do prezentacji własnych wyników projektów badawczych i dyskusji nad nimi z pozostałymi uczestnikami. Dla autorów najwyżej ocenionych prezentacji i plakatów przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, którymi są m.in.: A&A Biotechnology, EurX, HTL Lab Solutions, wydawnictwo PWN oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Nauki.

Uczestnicy będą mieli możliwość wystąpienia w jednym z czterech bloków tematycznych:

1.     Komórki macierzyste 

2.     Immunologia i Nowotworzenie

3.     Choroby cywilizacyjne

4.     Genetyka medyczna

"Biofuzje" odbędą się w dniach 24 - 26 maja w gmachu Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Ilji Miecznikowa 1, Warszawa).

Wykład otwarcia wygłosi prof. dr hab. Andrzej Dziembowski. Po więcej informacji o naszych gościach zapraszamy na naszą stronę internetową (zakładka: Program).

Opłata konferencyjna wynosi 80 zł. W jej ramach zapewniamy materiały i gadżety konferencyjne, księgę abstraktów, certyfikat uczestnictwa, dwa obiady (w sobotę oraz niedzielę), poczęstunek podczas przerw kawowych i integrację. Zarówno zgłoszenia uczestnictwa, jak i abstrakty przyjmujemy do 31 marca. Rejestracji można dokonać poprzez formularz rejestracyjny

W celu zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami oraz pełnym harmonogramem konferencji zapraszamy na stronę internetową. Jesteśmy również na Facebooku - www.facebook.com/biofuzje.