You are here

Rada Wydziału

CZŁONKOWIE RADY WYDZIAŁU:

  1. Dr hab. Jerzy Romanowski, prof. uczelni - przewodniczący
  2. Prof. dr hab. inż. Rafał Miłaszewski
  3. Prof. dr hab. Justyna Nowakowska
  4. Prof. dr hab. Marian Sułek
  5. Prof. dr hab. Krzysztof Turlejski
  6. Dr hab. Alicja Budnik, prof. uczelni
  7. Dr hab. Wojciech Gawlikowicz, prof. uczelni
  8. Dr hab. Anita Kaliszewicz, prof. uczelni
  9. Dr hab. inż. Piotr Matyjasiak, prof. uczelni
  10. Dr hab. Małgorzata Wszelaka-Rylik, prof. uczelni
  11. Dr hab. Piotr Ceryngier, prof. uczelni
  12. Dr inż. Monika Kisiel
  13. Dr inż. Bartłomiej Macherzyński
  14. Dr Joanna Nieczuja-Dwojacka
  15. Dr inż. Agnieszka Poniatowska
  16. Dr inż. Dominik Wojewódka
  17. Dr Maciej Fuszara
  18. Patryk Bogdański, student
  19. Mateusz Bogusz, student

TERMINY POSIEDZEŃ RADY WYDZIAŁU W ROKU AKAD. 2021/22


Semestr zimowy:
24 września 2021 r.
5 listopada 2021 r.
3 grudnia 2021 r.
21 stycznia 2022 r.
4 lutego 2022 r.

Semestr letni:
4 marca 2022 r.
1 kwietnia 2022 r.
6 maja 2022 r.
3 czerwca 2022r.
1 lipca 2022 r.
30 września 2022 r.

 

Undefined