You are here

Trwa nabór na kolejną edycję Stypendiów Santander

Szanowni Państwo,

trwa nabór na kolejną edycję Stypendiów Santander. Zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia. Jest to szansa na dodatkowy rozwój i zdobycie cennych doświadczeń. 
 
Obecnie trwają nabory na:
 
• Santander Scholarships Language | Online English Courses 2022 – British Council
5000 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatne, interaktywne kursy z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej oraz lekcjami online z nauczycielami British Council. Program będzie prowadzony na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1 i pomoże zwiększyć szanse na rynku pracy. Uczestnicy po zakończonym szkoleniu otrzymają  certyfikaty British Council.
 
• Stypendium Santander Tech | MIT Leading Digital Transformation
100 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na bezpłatny kurs z na temat  technologii takich jak BigDate, sztuczna inteligencja, blockchain, rozwiązania chmurowe itd. Jest to pierwszy kurs z MIT w 100% w języku polskim. Na uczestników czekają cenne certyfikaty ukończenia kursu MIT - prestiżowej uczelni. 
 
• Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje Przyszłości UEW 
300 miejsc dla osób powyżej 18. roku życia na kursy online z zakresu kompetencji przyszłości, takich jak podstawy programowania Python, Excel, SQL a także umiejętności biznesowe i miękkie. Uczestnicy będą mieli do wyboru 1 z 9 kursów. Projekt organizowany jest przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.   
 
·Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK
40 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin dydaktycznych kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E. 
 
Szczegółowe informacje w załączniku. Zachęcamy do aplikowania!
 
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Mileną Wilską Menedżerem Placówki Santander Universidades Pion Bankowości Detalicznej Biuro Santander Universidades
tel: (+48) 519 301 472
 
Kategoria: