You are here

Stypendium Nowych Technologii - Santander Universidades

W ramach międzynarodowego programu Digital Skills, Santander Universidades zaprasza do udziału w projekcie stypendialnym. Kandydaci mogą składać wnioski do 30 września.

W ramach programu Digital Skills 100 osób z Argentyny, Brazylii, Chile, Chin, Hiszpanii, Kolumbii, Meksyku, Niemiec, Peru, Polski, Portugalii, Puerto Rico, Stanów Zjednoczonych, Urugwaju oraz Wielkiej Brytanii, otrzyma  Stypendium Santander IE - Digital DNA. Szkolenia prowadzone on-line będą w języku angielskim i hiszpańskim przez profesorów IE School of Human Sciences and Technology, jednej ze szkół hiszpańskiego IE University.

Program jest przeznaczony dla studentów ostatnich 2 lat studiów licencjackich i magisterskich oraz absolwentów, którzy otrzymali dyplom nie wcześniej niż w 2014 roku.

Stypendyści wezmą udział w dwóch pięciotygodniowych kursach Hiops (High Impact Online Programs). Pierwszy z nich, Nowe Technologie w Innowacji, ma na celu wskazanie ścieżki rozwoju technologicznego z punktu widzenia firm oraz tego, jak firmy wykorzystują technologie do tworzenia przewagi konkurencyjnej. Drugi kurs, Data Science i Wizualizacja w Biznesie, to przede wszystkim zajęcia praktyczne w ramach rozwoju kompetencji pracy z danymi i ich wizualizacji oraz wykorzystania data science w rozwoju przedsiębiorstwa.

Ponadto, 30 stypendystów weźmie udział w procesie rekrutacji na praktyki zawodowe w międzynarodowej siedzibie banku Santander w Hiszpanii.

Dodatkowo, tysiąc finalistów programu Santander IE - Digital DNA, którzy ostatecznie nie zakwalifikują się do programu, a chcieliby zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie w przyszłości, będzie mogło wziąć udział w programie szkoleniowym MOOC "Intelligence Tools for Digital Age" prowadzonym przez IE University. Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat, który będzie dodatkowym atutem podczas ubiegania się o prace.

Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres santanderuniversidades@santander.pl

Więcej informacji znaleźć można na profilu facebookowym:
https://www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska/photos/a.356754951096993/2039646202807851/?type=3&theater

oraz na portalu Linkedin:
https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6564761193976737792...
 

Kategoria: