Aktualności WBNS

"Noc Biologów 2020" na Wydziale Biologii i Nauk o Środowisku

W dniu 10.01.2020 już po raz kolejny Wydział Biologii i Nauk o Środowisku UKSW wziął udział w ogólnopolskiej akcji „Nocy Biologów” .

Wizyta studyjna w Instytucie Biotechnologii i Antybiotyków (IBA) – Sieć Łukaszewicza w Warszawie

Studenci II stopnia kierunku Biologia WBNS odbyli wizytę studyjną w Instytucie Biotechnologii i Antybiotyków (IBA) – Sieć Łukaszewicza w Warszawie

Gala Jubileuszowa z okazji XX-lecia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - 9.12.2019 r.

W dniu 9 grudnia 2019 r. w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 20-lecia przekształcenia Akademii Teologii Katolickiej w Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W uroczystej Gali wzięli udział znamienici goście ze świata nauki, Kościoła i władz państwowych.

Wydział Biologii i Nauk o Środowisku dumnie reprezentowali wykładowcy, pracownicy administracyjni oraz studenci.

Światowy Dzień Gleby - 5 grudnia 2019 r.

Dnia 5 grudnia obchodzony jest Światowy Dzień Gleby.

Z tej okazji na Wydziale Biologii i Nauk o Środowisku zorganizowane zostały zajęcia laboratoryjne dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piastowie.

Dziękujemy Pani dr inż. Monice Kisiel za zorganizowanie warsztatów dla uczniów SP nr 2 w Piastowie.