Druki do pobrania

Szanowni Studenci,

Informujemy, że składanie podań odbywa się wyłącznie w formie papierowej.

Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej prosimy składać w dziekanacie w wersji papierowej - POBIERZ

Uznawanie osiągnięć  uzyskanych na innych kierunkach lub innej uczelni.

Terminy składania podań o przeniesienie osiągnięć:

SEMESTR ZIMOWY: DO 27 PAŹDZIERNIKA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

SEMESTR LETNI: DO 29 MARCA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

Terminy składania podań o zaliczanie przedmiotów awansem:

SEMESTR ZIMOWY: DO 19 PAŹDZIERINKA ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

SEMESTR LETNI: DO 28 LUTEGO ROKU AKADEMICKIEGO 2017/2018

w/w terminy są nieprzekraczalne

Wniosek o przeniesienie osiągnięć powinien zawierać:

1. Podanie do Prodziekana ds. kształcenia z prośbą o przeniesienie osiągnieć wg załączonego wzoru zamieszczonego na stronie WBNS - ZAŁĄCZNIK
  2. Oryginalna dokumentacja potwierdzająca uzyskanie zaliczenia  (karta okresowych osiągnięć studenta, indeks, zaświadczenie o zaliczeniu przedmiotu).
  3. Sylabus zatwierdzony przez jednostkę, w której zaliczono przedmiot.
  4. Opinię wykładowcy UKSW prowadzącego przedmiot w sprawie uznania osiągnięć ( w tym celu należy przedstawić wykładowcy sylabus potwierdzony przez jednostkę, w której zaliczono przedmiot).

W przypadkach podanych poniżej na WBNS nie funkcjonuje obieg podań drogą elektroniczną. Podania złożone przez USOSweb nie będą uwzględniane. Wnioski składacie państwo OSOBIŚCIE w Dziekanacie.

• Podanie o wyznaczenie egzaminu komisyjnego (termin wg regulaminu studiów UKSW)
  • Podanie o powtarzanie roku ( termin złożenia do 14 października)
  • Podanie o wpis warunkowy ( termin złożenia do 14 października)
  • Podanie o przywrócenie terminu egzaminu ( wg regulaminu studiów UKSW)