Zapytania ofertowe

Projekt „Praktykuj z nami!”

Nr POWR.03.01.00-00-S169/17

ZAPYTANIE OFERTOWE 01/PN/WBNŚ/2018

Ofertę należy przesłać/dostarczyć na adres: Centrum Inicjatyw Rozwojowych, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, ul. Wóycickiego 1/3, bud. 19 pok. 1925, 01-938 Warszawa w terminie do dnia 30.01.2018 r. (do godz. 12.00), decyduje data wpływu.

1.    Zapytanie ofertowe - pobierz
2.    Formularz ofertowy – Załącznik nr 1;
3.    Oświadczenie o spełnieniu warunków – Załącznik nr 2;
4.    Oświadczenie wykonawcy o braku powiązań – Załącznik nr 3;
5.   Wzór umowy z Wykonawcą  (Umowa o udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie profilaktycznych badań lekarskich ) – Załącznik nr 4;
6.    Wzór skierowania na badania lekarskie – Załącznik 4a;
7.    Wzór Protokołu odbioru przedmiotu umowy – Załącznik nr 5;
8.    Wzór umowy powierzenia danych osobowych – Załącznik nr 6.

Informacja o rozstrzygnięciu Zapytania ofertowego nr 01/PN/WBNŚ/2018 z dnia 19.01.2018

Roztrzygnięcie zapytania ofertowego_POBIERZ

ZAPYTANIE OFERTOWE 01/PN/WBNŚ/2017

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert na usługę ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) dla uczestników projektu  „Praktykuj z nami!”, realizowanego na Wydziale Biologii i Nauko Środowisku, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, Oś priorytetowa III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ofertę należy przesłać/dostarczyć na adres:

Centrum Inicjatyw Rozwojowych,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 19 pok. 1925,

w terminie do dnia 22.12.2017 r. (do godz. 12.00), decyduje data wpływu

Załączniki:
1.Zapytanie ofertowe - pobierz
2.Formularz ofertowy – Załącznik nr 1;
3.Oświadczenie o spełnieniu warunków – Załącznik nr 2;
4.Oświadczenie wykonawcy o braku powiązań – Załącznik nr 3;
5.Wzór umowy z Wykonawcą (Umowa w sprawie ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków) – Załącznik nr 4;
6.Wzór Protokołu odbioru przedmiotu umowy – Załącznik nr 5;
7.Wzór umowy powierzenia danych osobowych – Załącznik nr 6.

Informacja o rozstrzygnięciu Zapytania ofertowego nr 01/PN/WBNŚ/2017 z dnia 14.12.2017

Roztrzygnięcie zapytania ofertowego_POBIERZ