Jesteś tutaj

Katedra Inżynierii Środowiska

KIEROWNIK: DR HAB. WOJCIECH GAWLIKOWICZ, PROF. UKSW

Zakład Chemii Środowiska

dr

 Małgorzata Wszelaka-Rylik - kierownik

m.wszelaka-rylik@uksw.edu.pl

prof. dr hab.

Marian W. Sułek

m.sulek@uksw.edu.pl

mgr

Ewa Kicińska

e.kicinska@uksw.edu.pl

Zakład Technologii Energetycznych

dr hab.,
prof. UKSW

Wojciech Gawlikowicz - kierownik

w.gawlikowicz@uksw.edu.pl

dr inż.

Paweł Jelec

p.jelec@uksw.edu.pl

dr inż.

Krystian Kurowski

k.kurowski@uksw.edu.pl

mgr inż.

Michał Machnikowski

m.machnikowski@uksw.edu.pl

Zakład Gospodarki Wodno-Ściekowej i Gospodarki Odpadami

dr inż.

Dominik Wojewódka - kierownik

d.wojewodka@uksw.edu.pl

dr inż.

Wojciech Halicki

w.halicki@uksw.edu.pl

mgr inż.

Monika Kazimierczak

m.kazimierczak@uksw.edu.pl

dr inż. Agnieszka Poniatowska a.poniatowska@uksw.edu.pl
dr inż. Andrzej Długoński a.dlugonski@uksw.edu.pl

Zakład Monitoringu Środowiska

dr

Agnieszka Kuśmierz - kierownik

a.kusmierz@uksw.edu.pl

dr inż.

Tomasz Śnieżek

t.sniezek@uksw.edu.pl

dr inż.

Monika Kisiel

m.kisiel@uksw.edu.pl

Zakład Ekonomii i Zarządzania Środowiskiem

dr inż.

Damian Panasiuk - kierownik

d.panasiuk@uksw.edu.pl

prof. dr hab. inż.

Rafał Miłaszewski

m.milaszewski@uksw.edu.pl